środa, 8 kwietnia 2015

Prolog

Prolog

  Mam 16 lat i nazywam się Lena Sokołowska. Na co dzień chodzę do szkoły jak wszyscy. Gdy wracam do domu po prostu zostawiam całą rzeczywistość za sobą w tyle i zaczynam grać. Zapominam o wszystkich przeciwnościach losu. Najczęściej są to moje ulubione gry na przykład The Last Of Us ale jest ich wiele więcej. Siedzę na kanapie, trzymam pada i jestem szczęśliwa, że chociaż to zajęcie sprawia, że na chwilę mogę poczuć się inną osobą. 
  Oprócz tego uśmiech na mojej twarzy wywołuje grupa youtuberów jaką jest całe Terefere. Chociaż ich nie znam są mi na prawdę bliscy. Czuję jakbym ich na prawdę znała chociaż tak nie jest. Gapię się w ekran komputera tak jakbym miała zaraz do niego wejść. Taka właśnie jest moja codzienna rozrywka. Nigdy nie wiązałam z nią za wiele nadziei. Ale wszystko miało się zmienić wkrótce, gdy nadchodził czas Intel Extreme Masters w Katowicach. Wtedy moje życie miało się przejść metamorfozę. Czy na lepsze? Mam taką nadzieję.

--------------------------------------------------------------------------------------

Jestem Magda, a to moje drugie opowiadanie typu fan fiction. Rozdziały będą dodawane tutaj regularnie co tydzień albo wcześniej. Przyznam, że liczę na komentarze, ponieważ one motywują mnie do pracy. Myślę, że się podobało. Rozdział 1 powinien pojawić się już jutro! 

Chciałam dodać, że cała historia nie jest o mnie. Jest po prostu całkowicie wymyślona.

4 komentarze:

 1. No, no :) Świetny :D Czekam na następny!

  OdpowiedzUsuń
 2. Supi *__* Czekam na 1 rozdział <3

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajny, czekam na 1 rozdzial :))
  http://angus-i-que-pokochac-i-zapomniec.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń